güleda cankel

kardeş ölüm herkesin başında eceli gelen ölüyor işte

? kerimcan 04.12.2019 12:11 0

kıskanılmak istemiş keke öldürülmek istememiş

? sentor 04.12.2019 12:12 0

avukat delilleri toplamış katili aklayacak

? polska 04.12.2019 12:12 0

çok kıskanmış işte tam istediği gibi kıskançlığa boğulmuş

? polska 04.12.2019 12:12 0

erkek erkeği öldürünce olay olmuyor, kadın erkeği öldürünce de olay olmuyor. dünyada sürekli birileri birilerini öldürüyor ama ölen kadın olunca herkes oooooooooovv

? kerimcan 04.12.2019 12:14 0

güleda cankel ile görüşme için 15 kasım cuma günü muğla’dan ısparta’ya gittiğini ve güleda’nın kaldığı apartın önünden geçtiğini belirtti. evde kimsenin olmadığını anlayan pehlivan daha sonra otogara dönerek burada 2 gün beklediğini söyledi ve 17 kasım pazar günü saat 18:00 sıralarında ikinci kez güleda’nın kaldığı apartın önüne gittiğini belirtti. ışığın yandığını gören zafer pehlivan kapıyı çaldığını aktardı.

cankel’in kapıyı açıp, kendisini görünce hızla kapattığını ve ‘seninle konuşmam gerekiyor’ deyince yeniden açtığını söyleyen zafer pehlivan, emniyetteki ifadesinde; içeri girdikten 5 dakika sonra kapının çaldığını belirterek, “gelen, osman diye biriydi. güleda, içeri almak istemedi. ben osman’ı gördüm, aşağı beraber indik. osman, bana, güleda’yı rahat bırakmamı söyledi. ben de ‘5 yıllık arkadaşlığımız var, nasıl bırakayım?’ dedim. güleda’yı telefonla aradım. açmadı, osman’la apartın önüne geldik. kendisi dışarıdaydı. osman, ‘sen gelme güleda’yla konuşmam lazım’ dedi. ben de gitmedim.” dedi.

“annesini ve osman’ı aramak istedi”

daha sonra yanlarına gittiğini belirten pehlivan, “osman, güleda’ya dönerek, ‘zafer’e söylemek istediğin bir şey var mı?’ dedi. güleda ‘yalnız kalmak istiyorum’ dedi. osman’a gitmesini söyledim. o da gitti. güleda ile eve çıktık. ‘eğer bana iyi davranırsan kötü davranmazsan seninle beraber devam edebiliriz’ dedi. beni neden bıraktığını sorduğumda ‘5 yıl senin gibi birini boşa sevmişim. sen gereksiz birisin’ dedi. tokat attım, küfretmeye başladı, tekme attı. annesini ve osman’ı aramak istedi. telefonunu aldım. mesaj attığı için annesi aradı. telefonu kendisine verdim. konuştular ama benden bahsetmedi. kapatınca telefonu geri aldım.” ifadelerine yer verdi.

telefonu aldıktan sonra güleda’nın kaçmak istediğini fakat, anahtarın kendisinde olduğundan ve kapının da kilitli olduğundan dolayı kaçamadığını belirterek, “boğazını sıktığım için hava alamadığını, dışarı çıkmak istediğini söyledi. dışarı çıktık. markete gittik. aniden beni itekleyerek, kaçmaya başladı sonra geri gelip, telefonunu istedi. birini aramak istediğini söyledi. ben de verdim. osman’ı aradığını görünce telefonu geri aldım, yere atıp, kırdım. bir kez daha kaçmaya başladı. peşinden koştum ve yakaladım. aparta kadar kucağımda götürdüm. ‘eşyalarımı ver, gideceğim’ dedim. eve çıktım. tekme attı. ben de boğazını tekrar sıktım. bir süre sonra hava alamadığını söyledi. dışarı çıkmak istediğini belirtti. ben de ‘kaçmayacaksan çıkarız’ dedim. ‘kaçmayacağım’ dedi; ancak dışarı çıkınca tekrar kaçmaya başladı. yakaladım. apartın önüne geldiğimizde tokat attım, ittirdim. yere düştü. bağırmaya başladı. kafasını çarptı.” dedi.

“güleda şikayetçi olmadı”

çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine sağlık ve polis ekiplerinin geldiğini söyleyen pehlivan, güleda’nın kendisinden şikayetçi olmadığını öne sürdü ve “onu ambulansla hastaneye götürdüler. benden şikayetçi olmadığı için birileri beni otogar civarında bıraktı. para çektim, taksiyle hastaneye gittim sonra güleda’yla beni karakola götürdüler. güleda, şikayetçi olmadı. onu polis aracıyla evine götürdüler. beni de ifademin ardından bıraktılar.” ifadesini kullandı.

pehlivan ifadelerinin devamında ise “ben de aparta gittim. nasıl olduğunu sordum. başının ağrıdığını, midesinin bulandığını söyleyince tekrar hastaneye götürdüm. saat 05.00 sıralarında eve döndük, uyumuşuz. saat 10.00 gibi kalktık. kahvaltı yaparken güleda, bana, ‘sen nasıl erkeksin? bana saldırdın, beni dövdün’ dedi. bu sırada osman, telefonla beni aradı. konuşmak istediğini söyledi. ben de muğla’da olduğumu söyledim. güleda’ya aralarında bir şey olup olmadığını sordum.” dediğine ulaşıldı.

“annemi aradım, cinayet işlediğimi söyledim”

güleda’yı saat 11:00 sıralarında öldürdüğünü belirten pehlivan, “boğazını sıktım. yatağa yatırdım. morarmaya başladı. sesi gitti, boğazından hırıltılar geliyordu. orada bulunan kabloyu gördüm. boğazına sardım ve sıkmaya devam ettim sonra kalbini kontrol ettim. yaşadığını görünce mutfağa gidip, bıçak aldım, kalbine sapladım.

? cavci 04.12.2019 12:15 0

@sentor: keke cavcinin attığı olaya bak amk

? biggie 04.12.2019 12:22 0

@biggie: bunaldım okurken ne boktan insan ilişkileri bunlar böyle

? sentor 04.12.2019 12:28 1

@sentor: ne sandın amcık, böyleler işte

? biggie 04.12.2019 12:32 0

@biggie: senin gibi sünpelerle mi sevgili olacaklardı ıssız adam?

? polska 04.12.2019 12:40 1

@polska: ama benim gibi şerefsizleri sever dimi kızlar kenks

? kerimcan 04.12.2019 12:42 1