#31333: kenan seranoglu

bırakın sözlüğü, ülkeden sınırdışı edilmesi gereken ağır derecede provokatif, vatan haini, kürtlüğünden çok pkk ve apo piçine duyduğu saygıyla, nasıl bir ucube olduğunu hiç saklamayan müsvedde.

ne idüğü belirsiz bu şeyin nerdeyse tüm entryleri türkiye cumhuriyeti karşıtlığı, hakaret, aşağılamak, yermek üzerine kurulu. böyle bir organizmayla aynı ülkede yaşamaktan, aynı dil ile konuşup yazmaktan, aynı sözlükte bulunmaktan, istemesemde ortak paylaşımları olan platformlarda bulunmaktan iğreniyorum.

bu organizma, ağır derecede hakaret ile ulu önder mustafa kemal atatürk'e hakaret etmiştir. şahsım uludağ sözlük moderasyonu'na şikayet etmiş olmasına rağmen modlar tarafından ziklenmemiş, bu zavallıyı hala bu ortamda tutmaktalar.

burası türkiye cumhuriyeti. bu sözlük bu topraklar sınırında bulunmakta ve bu ülkenin kanunlarına göre yönetilmektedir. şimdi bu şeyin, o kadar hakaret ve aşağılama dolu sıçmıkları dururken benim bu entrymi silecek olan moderasyona selam ederim..

hepinize yazıklar olsun. şehit kanıyla kurulmuş bu ülkede bu tip hainlere yer veren, barınmasına müsade eden, koruyan ve kollayan herkese yazıklar olsun, kendi pisliğinde boğulsun!!!

? gerilla vol 2 18.07.2012 19:00 0