geçen yaz yunanistandaydım

ilk başta söliyim kofti bi anarşist olduğum için hiç bi eyleme falan katılmadım zaten amacım iş güçtü. dünyayı kurtarmaya gitmemiştim.

burada sizlere gözlemlerimi aktarmak istiyorum.

en başta yunan karıları on numara. güzel kızlar çorumda %3 izmirde %47 ise atina'da %78'lere tekabül ediyor. burdan anlaşılıyor ki trkiyedeki güzel karıların güzel olmalarının sebebi bu slav helen ırkından aldığımız genler. ancak şöyle bir durum var ki yunan karılarının alayı kezban. türk karıları yanlarında çok daha akıllı uslu kalıyolar. tanıştığım, gördüğüm ne kadar yunan karısı varsa hepsi istisnasız am göt meme açma derdinde dünya işlerini boşvermiş tek derdi sikişmek olan insanlardı. izmirli attaboyçü kız misali hepsi tek bir siyasal düşünceyi savunuyor ama savunduğu görüşün ne olduğundan bile haberleri olmuyordu. erkekleri ise ultra faşist (türk olduğumu öğrenince sikicek gibi bakmalar, tripten tribe girmeler falan) aynı zamanda inanılmaz yabancı hayranı oluyolar ikisi nasıl bi arada oluyosa. üstünde hayvan gibi amerika bayrağı, gap yazısı olan tişörtlerle devlet karşıtı eylemlere giden insanlar gördüm.

kısacası yunanistan bok gibi yer arkadaşlar. insanları tamamen yozlaşmış, bitmiş. anarşi manarşi ayaklarında takılan kimseyle tanışmadım, bi kaç muhabbet ettim onlar da anarşi çok cool olduğu için anarşist olmuş gibilerdi, bir yabancı bir türk olarak benim sempatizan tavırlarımdan etkilenirler sanmıştım ama siklerinde bile olmadım. adamların kendilerine faydası yok, bırak ki başka şeyler düşünsünler. neyse bu kadar. aklıma gelirse yazarım daha.

? saide 01.06.2012 15:18 0

çok güzel bir konuya değinmişsin kardeş, bu bilgilere gerçekten ihtiyacım(ız) vardı. bende biri böyle bir başlık açsa diye uzun süredir gözlemler yapıyordum. yunanistan`a gitmeyi planlıyorum çok iyi oldu gerçekten. bu arada yaptığın tespitler çok iyi, elini yüreğini sikeyim orospu çocuğu. sen ne salaksın lan, birde ben türküm falan demiş anasını siktiim sığırı. bayrak açıp, istiklal marşı da okusaydın keşke

? tas kagit yarrak 01.06.2012 15:26 - 01.06.2012 15:27 0

tipten anlaşılıyo kanka bi de türkçe biliyo ibneler. konuşunca hemen turkoo diye soruyolar böyle yüz kere dedim kürdüm türk değilim diye ama senin kadar yakışıklı düzgün bir insan kürt olamaz sen apaçık ki mustang camel'in çizdiği yolda yürüyen bir türk gencisin falan dediler.

? saide 01.06.2012 15:31 0

ürk karıları yanlarında çok daha akıllı uslu kalıyolar. tanıştığım, gördüğüm ne kadar yunan karısı varsa hepsi istisnasız am göt meme açma derdinde dünya işlerini boşvermiş tek derdi sikişmek olan insanlardı.

nesini beğenmedin lan bunun?

ben 2 tane yunan sikmiştim arkadaşlar, ok güzel değillerdi ama biri sabah altıda uyandırıp aşkım sikin demir gibi olmuş yalayayım da insin diye yalıyordu. çok iyiydi amk

? git topla kozalaklari 01.06.2012 16:05 0

senin yalanını sikeyim, kaypak orospu çocuğu

? tas kagit yarrak 01.06.2012 16:13 0